KANCELARIA ADWOKACKA PRZEMYSŁAW NOWAKOWSKI

ul. Narutowicza 44
PL 90-130 Łódź

Tel.: 42 636 04 30
Tel.: 42 633 15 55
Tel/fax: 42 633 10 88

mail: sekretariat@nowakowski-kancelaria.pl

Kancelaria czynna:
poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00 FORMULARZ KONTAKTOWY

O NAS

Kancelaria adwokata Przemysława Nowakowskiego świadczy swoje usługi od 1999 roku zyskując opinię niezwykle rzetelnej i dbającej o dobro swoich Klientów.

Kancelaria zatrudnia wykwalifikowany zespół prawników.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią pracująca według europejskich standardów obsługi, która stawia sobie za cel sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów.

Doradzamy i przede wszystkim staramy się skutecznie rozwiązywać problemy prawne, co czyni nas idealnym partnerem dla każdego poszukującego nowoczesnej obsługi prawnej. Priorytetem, który kieruje naszym działaniem, głównie w ramach obsługi klientów indywidualnych, jest zapewnienie profesjonalnej porady w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i karnego z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych oraz etycznych. Towarzyszymy i doradzamy naszym Klientom, we wszelkich stadiach postępowania. Za pomocą wszystkich dostępnych środków prawnych dążymy zawsze do najbardziej satysfakcjonującego dla naszego Klienta rozwiązania.

Kancelaria zachowuje całkowitą poufność we wszelkich sprawach związanych i wynikających ze świadczonej pomocy prawnej.

Wykonanie: Spektrum Łódź
W celu zbierania statystyk odwiedzin strona kancelarii zapisuje pliki cookies na Twoim komputerze. Możesz zmienić ustawienia dotyczące tych plików w przeglądarce stron WWW.X