Postępowania karne

Profesjonalna reprezentacja zwykle jest niezbędna do zakończenia postępowania karnego zgodnego z oczekiwaniami Klienta. Dogłębna znajomość procedury karnej i szerokie umiejętności praktyczne pozwalają nam oferować wsparcie prawne najwyższej jakości.

Dla kogo?

Pomocy w sprawach karnych udzielamy osobom pokrzywdzonym skutkami popełnienia przestępstwa, a także oskarżycielom posiłkowym i prywatnym. Ponadto reprezentujemy Klientów podejrzanych, oskarżonych i skazanych za popełnienie przestępstwa. Wsparcie prawne oferujemy także osobom obwinionym, reprezentując ich w sprawach o wykroczenia.

W imieniu Klientów występujemy na każdym z etapów sprawy, począwszy od postępowania przygotowawczego aż po definitywne zakończenie sprawy karnej. Dogłębnie analizujemy powierzone nam problemy, podchodząc do każdego z nich w sposób w pełni zindywidualizowany. Dzięki licznym doświadczeniom procesowym zespołu kancelarii i szeregowi zakończonych z sukcesami spraw, jesteśmy w stanie zaoferować realne i efektywne wsparcie w postępowaniach karnych, nawet w wyjątkowo skomplikowanych przypadkach.

Co zyskujesz?

  • Profesjonalną pomoc w dopełnieniu formalności, kompleksowe doradztwo na każdym z etapów sprawy karnej i reprezentację na sali sądowej.
  • Wsparcie w kontaktach z organami ścigania oraz pełnomocnikiem strony przeciwnej.
  • Możliwość uzyskania szybkiej pomocy prawnej i stały kontakt z adwokatem.

Co robimy?

  • Reprezentujemy osoby pokrzywdzone popełnieniem przestępstwa, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych oraz bronimy praw osób podejrzanych, oskarżonych i skazanych.
  • Przygotowujemy pisma procesowe, wnioski dowodowe, apelacje karne i kasacje.
  • Prowadzimy sprawy o wykroczenia.

Specjalista

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną.

Przemysław Nowakowski
Adwokat

+48 42 636 04 30

Powrót do listy specjalizacji