Procesy odszkodowawcze

Z pełną świadomością możemy nazwać się ekspertami w zakresie spraw odszkodowawczych. Wyróżnia nas nie tylko znakomite przygotowanie merytoryczne, ale przede wszystkim doświadczenie. Pomogliśmy już setkom Klientów.

Dla kogo?

Pomagamy m.in. osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy, pacjentom poszkodowanym na skutek błędów medycznych oraz pokrzywdzonym przestępstwem. Wsparcia prawnego udzielamy także osobom, które utraciły w wypadku członka najbliższej rodziny. Ponadto, reprezentujemy Klientów także w procesach odszkodowawczych na tle nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak m.in. kradzież, pożar czy zalanie.

Dzięki praktycznemu doświadczeniu w prowadzeniu licznych, nierzadko bardzo skomplikowanych spraw, możemy zagwarantować pomoc prawną najwyższej jakości. Do każdego z powierzonych nam problemów podchodzimy w indywidualny sposób, a podjęcie jakichkolwiek działań poprzedza dokładna analiza sytuacji Klienta. Doświadczenie nauczyło nas, że o sukcesie mogą zadecydować szczegóły.

 

Co zyskujesz?

  • Kompleksową pomoc doświadczonych ekspertów na każdym z etapów procesu odszkodowawczego.
  • Stały kontakt z prawnikiem i bieżące doradztwo prawne.
  • Poczucie bezpieczeństwa prawnego – ekspert zadba, aby proces toczył się zgodnie z prawem, wyznaczonymi terminami i w sposób możliwie nieinwazyjny dla Klienta.

Co robimy?

  • Kompleksowo prowadzimy sprawy odszkodowawcze, m.in. o błędy medyczne i lekarskie, związane z wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy i oraz innymi zdarzeniami – od zgłoszenia szkody, poprzez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie sądowe.
  • Towarzyszymy Klientowi w negocjacjach ze stroną przeciwną.
  • Przygotowujemy pisma procesowe i wnioski dowodowe.
  • Składamy apelacje oraz kasacje.

Specjalista

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną.

Przemysław Nowakowski
Adwokat

+48 42 636 04 30

Powrót do listy specjalizacji